CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: The order ID.
uk: Ідентифікатор замовлення.
