uc_cck_access (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: 1 year | @count years
am[0]: 1 ዓመት
am[1]: @count ዓመቶች

en: 1 week | @count weeks
am[0]: 1 ሳምንት
am[1]: @count ሳምንቶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት
