uc_cck_access (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Node ID
bg: Номер

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Details
bg: Детайли

en: Order
bg: Поръчка

en: Duration
bg: Период

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: Access type
bg: Тип на достъпа
