uc_cck_access (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Fields
cs: Pole

en: Details
cs: Detaily

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Duration
cs: Trvání

en: hour(s)
cs: hodin

en: day(s)
cs: dnů

en: week(s)
cs: týdnů

en: month(s)
cs: měsíc(ů)

en: Available
cs: K dispozici

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: year(s)
cs: roků

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
cs: Pokud je zůstatek menší nebo rovný 0 Kč

en: If the order status is not already Payment Received.
cs: Dokud stav objednávky není "Platba přijata".

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Access type
cs: Typ přístupu
