uc_cck_access (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།
