uc_cck_access (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Fields
el: Πεδία

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Order
el: Σειρά

en: Expiration
el: Λήξη

en: Duration
el: Διάρκεια

en: hour(s)
el: ώρα(ες)

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

en: month(s)
el: μήνας(ες)

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: <Any>
el: <Όποιο>

en: year(s)
el: έτος(οι)

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
el: Αν το υπόλοιπο είναι μικρότερο ή ίσο του 0.00€

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης

en: My content
el: Η ύλη μου

en: one day | @count days
el[0]: μία ημέρα
el[1]: @count ημέρες
