uc_cck_access (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Access control
es: Control de acceso

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
es[0]: 1 día
es[1]: @count días

en: Fields
es: Campos

en: item
es: elemento

en: Details
es: Detalles

en: Order
es: Pedido

en: Expiration
es: Fecha de vencimiento

en: Duration
es: Duración

en: Delay
es: Retraso

en: hour(s)
es: hora(s)

en: day(s)
es: día(s)

en: week(s)
es: semana(s)

en: month(s)
es: mes(es)

en: Available
es: Disponible

en: <Any>
es: <Cualquiera>

en: year(s)
es: año(s)

en: 1 year | @count years
es[0]: 1 año
es[1]: @count años

en: 1 week | @count weeks
es[0]: 1 semana
es[1]: @count semanas

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
es: Si el balance es menor o igual a cero.

en: If the order status is not already Payment Received.
es: Si el estado del pedido aún no es el de pago recibido.

en: 1 month | @count months
es[0]: 1 mes
es[1]: @count meses

en: Access type
es: Tipo de acceso

en: My content
es: Mi contenido

en: one day | @count days
es[0]: un día
es[1]: @count días
