uc_cck_access (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Fields
fi: Kentät

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Order
fi: Järjestys

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Duration
fi: Kesto

en: hour(s)
fi: tunti / tunnit

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: week(s)
fi: viikko / viikot

en: month(s)
fi: kuukausi / kuukaudet

en: Available
fi: Saatavilla

en: <Any>
fi: <Mikä tahansa>

en: year(s)
fi: vuosi / vuodet

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 week | @count weeks
fi[0]: 1 viikko
fi[1]: @count viikkoa

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta

en: Access type
fi: Pääsytyyppi
