uc_cck_access (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Fields
hu: Mezők

en: item
hu: tétel

en: Details
hu: Részletek

en: Order
hu: Rendelés

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: hour(s)
hu: óra

en: day(s)
hu: nap

en: week(s)
hu: hét

en: month(s)
hu: hónap

en: Available
hu: Elérhető

en: <Any>
hu: < Bármely >

en: year(s)
hu: év

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
hu: Ha az egyenleg kisebb vagy egyenlő mint 0,00.

en: If the order status is not already Payment Received.
hu: Ha a rendelés állapota még nem „Fizetés beérkezett”.

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: My content
hu: Saját tartalom

en: Add access
hu: Jog hozzáadása

en: one day | @count days
hu[0]: egy nap
hu[1]: @count nap

en: Fixed duration
hu: Rögzített időtartam
