uc_cck_access (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Fields
is: Svæði

en: item
is: hlutur

en: Details
is: Nánar

en: Order
is: Pöntun

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir
