uc_cck_access (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Fields
pl: Pola

en: item
pl: element

en: Details
pl: Szczegóły

en: Order
pl: Kolejność

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Available
pl: Dostępne

en: <Any>
pl: &lt;Dowolne&gt;

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Access type
pl: Dostęp

en: My content
pl: Moje treści

en: Fixed duration
pl: Stały czas trwania
