uc_cck_access (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Access control
ro: Control acces

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Details
ro: Detalii

en: Order
ro: Comandă

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Duration
ro: Durată

en: day(s)
ro: zi(le)

en: Available
ro: Disponibil

en: <Any>
ro: <Oricare>

en: 1 year | @count years
ro[0]: un an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: o săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 month | @count months
ro[0]: o lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni

en: Access type
ro: Tip acces
