uc_cck_access (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: 1 year | @count years
si[0]: වර්ෂයක්
si[1]: වර්ෂ @count ක්

en: 1 week | @count weeks
si[0]: සතියක්
si[1]: සති @count ක්

en: 1 month | @count months
si[0]: මාසයක්
si[1]: මාස @count ක්
