uc_cck_access (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Details
sq: Hollësi

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes
