uc_cck_access (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: 1 minute | @count minutes
sr[0]: 1 минут
sr[1]: @count минута

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Order
sr: Редослед

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци
