uc_cck_access (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Order
th: เรียงตาม

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: hour(s)
th: ชั่วโมง

en: day(s)
th: วัน

en: week(s)
th: สัปดาห์

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: year(s)
th: ปี

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 week | @count weeks
th[0]: 1 สัปดาห์
th[1]: @count สัปดาห์

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง
