uc_cck_access (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Fields
tr: Alanlar

en: item
tr: öğe

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Order
tr: Sıralama

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Duration
tr: Süre

en: Delay
tr: Gecikme

en: hour(s)
tr: Saat

en: day(s)
tr: Gün

en: week(s)
tr: hafta

en: month(s)
tr: ay

en: Available
tr: Mevcut

en: <Any>
tr: <Herhangi>

en: year(s)
tr: yıl

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay

en: Access type
tr: Erişim şekli

en: My content
tr: İçeriğim
