uc_cck_access (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Node ID
vi: ID node

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: 1 day | @count days
vi[0]: 1 ngày
vi[1]: @count ngày

en: Fields
vi: Các trường

en: Details
vi: Chi tiết

en: Order
vi: Thứ tự

en: Duration
vi: Thời lượng

en: hour(s)
vi: giờ

en: day(s)
vi: ngày

en: week(s)
vi: tuần

en: month(s)
vi: tháng

en: Available
vi: Có sẵn

en: <Any>
vi: <Bất kì>

en: year(s)
vi: năm

en: 1 year | @count years
vi[0]: 1 năm
vi[1]: @count năm

en: 1 week | @count weeks
vi[0]: 1 tuần
vi[1]: @count tuần

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
vi: Nếu số dư nhỏ hơn hoặc bằng $0.00.

en: 1 month | @count months
vi[0]: 1 tháng
    @count tháng

en: Access type
vi: Kiểu truy cập
