uc_cck_access (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Node ID
ca: ID del node

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Fields
ca: Camps

en: Details
ca: Detalls

en: Order
ca: Ordre

en: Expiration
ca: Venciment

en: Duration
ca: Durada

en: Delay
ca: Retard

en: day(s)
ca: dia(es)

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: month(s)
ca: mes(os)

en: Available
ca: Disponible

en: <Any>
ca: <Qualsevol>

en: year(s)
ca: any(s)

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: My content
ca: El meu contingut

en: one day | @count days
ca[0]: un dia
ca[1]: @count dies
