uc_cck_access (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Fields
fa: فیلدها

en: Details
fa: جزئیات

en: Order
fa: سفارش

en: Expiration
fa: انقضا

en: Duration
fa: مدت

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: week(s)
fa: هفته (ها)

en: month(s)
fa: ماه (ها)

en: Available
fa: در دسترس

en: <Any>
fa: <هر>

en: year(s)
fa: سال(ها)

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: My content
fa: محتوای من
