uc_cck_access (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Fields
gl: Campos

en: Details
gl: Detalles

en: Order
gl: Orde

en: Duration
gl: Duración

en: hour(s)
gl: hora(s)

en: day(s)
gl: día(s)

en: week(s)
gl: semana(s)

en: month(s)
gl: mes(es)

en: Available
gl: Dispoñible

en: <Any>
gl: <Algún>

en: year(s)
gl: ano(s)

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: on @date
gl: en @date
