uc_cck_access (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Fields
he: שדות

en: Details
he: פרטים

en: Order
he: סידור

en: Duration
he: משך

en: Available
he: זמין

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Access type
he: סוג גישה

en: My content
he: התוכן שלי
