uc_cck_access (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս
