uc_cck_access (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Node ID
jv: ID Node

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Fields
jv: Field

en: Details
jv: Lengkapé

en: Order
jv: Urutan

en: <Any>
jv: <Sembarang>

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan
