uc_cck_access (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Fields
ka: ველები

en: Details
ka: დეტალები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: <Any>
ka: <ნებისმიერი>

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
