uc_cck_access (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Order
mn: Дараалал

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд
