uc_cck_access (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Details
ne: विस्तृत

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता
