uc_cck_access (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Fields
nl: Velden

en: Order
nl: Volgorde

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Available
nl: Beschikbaar

en: <Any>
nl: -Elke-

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: If the order status is not already Payment Received.
nl: Als de bestelstatus nog niet 'Betaling ontvangen' is.

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Access type
nl: Toegangstype

en: My content
nl: Mijn inhoud

en: one day | @count days
nl[0]: een dag
nl[1]: @count dagen
