uc_cck_access (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Node ID
ru: ID материала

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Fields
ru: Поля

en: item
ru: пункт

en: Details
ru: Подробности

en: Order
ru: Порядок

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Duration
ru: Продолжительность

en: hour(s)
ru: час(ы)

en: day(s)
ru: день(дней)

en: week(s)
ru: неделя(ь)

en: month(s)
ru: месяц(ы)

en: Available
ru: Доступно

en: <Any>
ru: <Любой>

en: year(s)
ru: год(лет)

en: 1 year | @count years
ru[0]: @count год
ru[1]: @count года
ru[2]: @count[2] лет

en: 1 week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count[2] недель

en: If the order status is not already Payment Received.
ru: Если заказ еще не оплачен.

en: 1 month | @count months
ru[0]: @count месяц
ru[1]: @count месяца
ru[2]: @count[2] месяцев

en: Access type
ru: Тип доступа

en: My content
ru: Мои публикации

en: Node item page weight
ru: Вес в описании товара
