uc_cck_access (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Fields
sk: Polia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Order
sk: Poradie

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: hour(s)
sk: hodina(y)

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Available
sk: Dostupné

en: <Any>
sk: - Akýkoľvek -

en: year(s)
sk: rok(y)

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: one day | @count days
sk[0]: jeden deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní
