uc_cck_access (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: Details
te: వివరాలు

en: Order
te: క్రమం

en: Duration
te: నిడివి

en: 1 year | @count years
te[0]: 1 సంవత్సరం
te[1]: @count సంవత్సరాలు

en: 1 week | @count weeks
te[0]: 1 వారం
te[1]: @count వారాలు

en: 1 month | @count months
te[0]: 1 నెల
te[1]: @count నెలలు
