Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Test
af: Toets

en: Link
af: Skakel
