Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: more
ar: مزيد

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Test
ar: الاختبار

en: Link
ar: رابط
