Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Production
bg: Продукт

en: Match
bg: Съвпадение

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: No response
bg: Без отговор

en: No match
bg: Не съвпада

en: Service not available
bg: Услугата не е достъпна
