Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: more
cy: mwy

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: Production
cy: Cynhyrchiad
