Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: more
id: Selengkapnya

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Test
id: Tes

en: Link
id: Tautan
