Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Link
km: តំណ
