Chase Paymentech for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: No match
kn: ಯಾವುದೂ ತಾಳೆಯಾಗುತ್ತಿಲ್ಲ

en: Service not available
kn: ಸೇವೆಯು ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ
