Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: English
cs: Anglicky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Finnish
cs: Finsky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Payment received
cs: Platba přijata

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka
