Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: English
es: Inglés

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Finnish
es: Finlandés

en: Swedish
es: Sueco

en: Submit Order
es: Finalizar Compra

en: Receiving new order notification for order !order_id.
es: Recibiendo aviso de nuevo pedido para el pedido !order_id.

en: Payment received
es: Pago recibido

en: Order complete
es: Pedido completo

en: Select your payment type:
es: Seleccione su forma de pago:

en: Language preference
es: Idioma preferido
