Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: English
fa: انگلیسی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Payment received
fa: پرداخت دریافت شد

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Select your payment type:
fa: نوع پرداخت خود را انتخاب کنید:

en: Language preference
fa: تنظیمات زبان
