Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: English
fr: Anglais

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Finnish
fr: Finlandais

en: Swedish
fr: Suédois

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Receiving new order notification for order !order_id.
fr: Réception de la notification de la commande !order_id.

en: Payment received
fr: Paiement reçu

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Select your payment type:
fr: Choississez votre mode de paiement:

en: Language preference
fr: Préférences de langue
