Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Payment received
el: Η πληρωμή ελήφθη

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Select your payment type:
el: Επιλέξτε τον τύπο πληρωμής:

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης
