Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: English
is: Enska

en: Finnish
is: Finnska

en: Swedish
is: Sænska

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun
