Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: English
pt: Inglês

en: Finnish
pt: Finlandês

en: Swedish
pt: Sueco

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id

en: Payment received
pt: Pagamento recebido

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Select your payment type:
pt: Seleccione o tipo de pagamento:

en: Language preference
pt: Preferência de idioma
