Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: English
sk: Angličtina

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Finnish
sk: Fínčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sk: Prijímanie novej správy pre objednávku !order_id.

en: Payment received
sk: Prijatá platba

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Select your payment type:
sk: Vyberte si spôsob platby:

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka
