Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: English
ca: Anglès

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Finnish
ca: Finès

en: Swedish
ca: Suec

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ca: Rebent la notificació de nova comanda per la comanda !order_id.

en: Language preference
ca: Preferència de llengua
