Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Select your payment type:
cy: Dewiswch y modd o dalu

en: Language preference
cy: Dewis iaith

en: Order cancelled
cy: Canslwyd yr archeb
