Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: English
fi: englanti

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Finnish
fi: suomi

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Unknown status
fi: Tuntematon tilanne

en: Select your payment type:
fi: Valitse maksutapa:

en: Language preference
fi: Käytettävä kieli

en: Order cancelled
fi: Tilaus peruttu

en: Payment interrupted or an error occured.
fi: Maksutapahtuma keskeytettiin tai tapahtui virhe.

en: Merchant account number
fi: Kauppiastunnus

en: Secret passphrase
fi: Turva-avain
