Ubercart Checkout.fi Payment Method (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: English
ja: 英語

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ja: 注文!order_idの新しい注文通知を受け付けました。

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Unknown status
ja: 不明なステータス

en: Select your payment type:
ja: お支払い方法を選んで下さい。

en: Language preference
ja: 言語設定
